^ Powrót na górę

 

 

Dziennik wspomnień na 35-lecie MDK

Rozmiar tekstu:

zpwp
Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu czeka na chętnych do wzięcia udziału w konkursie literackim „Moje wspomnienia z MDK”. Najlepsze prace znajdą się w dzienniku wspomnień, który powstanie z okazji przypadającego w tym roku 35-lecia działalności Młodzieżowego Domu Kultury.

MDK działa w ramach ZPWP od 2009 roku, wcześniej (od 1981 r.) funkcjonował samodzielnie jako Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Młodzieżowy Dom Kultury w Sieradzu. Nazwa, zwłaszcza skrótowa, tak mocno zakorzeniła się w świadomości sieradzan, że ZPWP do dziś nazywany jest „Emdekiem”.

Placówka ta kończy w tym roku 35 lat. Z tej okazji ZPWP ogłosił konkurs literacki obejmujący wspomnienia z działalności MDK i zajęć pozalekcyjnych. Jakim gatunkiem literackim posłuży się autor, nie ma znaczenia. Nie ma też ograniczeń wiekowych, liczy się inwencja twórcza.

Prace można dostarczać w formie papierowej lub elektronicznej. Adresy: Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu, ul. Tysiąclecia 3, 98-200 Sieradz oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

T.O.