^ Powrót na górę

 

 

Podziękowanie od Darów Losu

Rozmiar tekstu:

sosw
Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych Dary Losu w Sieradzu zakończyło trzymiesięczne działania w ramach projektu „Razem Lepiej”, który wygrał IV edycję programu Tesco i Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na projekt „Razem Lepiej” – to dzięki wygranej otrzymaliśmy dofinansowanie na działania związane z projektem.

To dzięki Wam grupa podopiecznych Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych Dary Losu miała możliwość czynnie uczestniczyć w życiu społecznym. To dzięki Wam mogliśmy z naszymi podopiecznymi odwiedzać kręgielnie i rozgrywać miniturnieje bowlingowe, to dzięki Wam byliśmy w teatrze. Spotykaliśmy się na lodach i gofrach. Nasi podopieczni wychodzili na pizze i ciepłą herbatkę do lokalnych restauracji.

Jesteśmy przekonani, że te trzy miesiące wspólnych spotkań były najradośniejsze pod słońcem, pełne wielu wzruszeń, wypełnione emocjami i uśmiechem.

Za niesamowitą zabawę DZIĘKUJEMY Tesco Polska, przy wsparciu Fundacji Tesco oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, za wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych.

Stowarzyszenie Dary Losu