^ Powrót na górę

 

 

Międzypowiatowe Święto Policji

policja
Polska policja obchodzi w tym roku swoje 100-lecie. W województwie łódzkim jubileusz ten zaakcentowano podczas Święta Policji, zorganizowanego na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli. W tym uroczystym spotkaniu wzięły udział również przedstawicielki Powiatu Sieradzkiego.

Czytaj więcej: Międzypowiatowe Święto Policji

Seniorzy w Toruniu

senior
Dzienny Dom Pobytu „Senior+” zorganizował dla swoich podopiecznych wyjazd do Torunia. Dzięki współpracy z sieradzkim Domem Pomocy Społecznej, w wycieczce wzięła również udział grupa jego mieszkańców.

Czytaj więcej: Seniorzy w Toruniu

Letnie Warsztaty Robinsona

pcpr
Zarząd Powiatu Sieradzkiego informuje o możliwości zgłaszania uwag do oferty realizacji zadania publicznego pod nazwą „Letnie Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona 2019 dla osób dorastających w różnych formach pieczy zastępczej w powiecie sieradzkim”. Jego realizatorem jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu.

Czytaj więcej: Letnie Warsztaty Robinsona

Jubileusz OSP Grabówka

osp grabowka
Strażacy ochotnicy z Grabówki w gminie Burzenin mają swój sztandar. Otrzymali go z okazji 65-lecia działalności. Również z tej okazji starosta sieradzki Mariusz Bądzior odznaczył nowy sztandar medalem „Zasłużony dla Ziemi Sieradzkiej”.

Czytaj więcej: Jubileusz OSP Grabówka