^ Powrót na górę

 

 

Jubileusz firmy „Mirwal” w Sieradzu

Rozmiar tekstu:

mirwal
Sieradzki oddział firmy „Mirwal” obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. Podczas uroczystego podsumowania dwóch dekad, w imieniu sieradzkich władz powiatowych, gratulacje zarządowi spółki składał starosta Mariusz Bądzior.

„Mirwal” jest producentem dzianin. W branży tekstylnej działa już od ponad 30 lat, obejmując swoim zasięgiem rynek krajowy i wiele zagranicznych. 20 lat temu spółka uruchomiła swój oddział w Sieradzu. – Jubileusz jest pięknym przykładem na siłę, jaka zawarta jest w konsekwentnym i mądrym działaniu, popartym kompetencją i zaufaniem do współpracowników. Zarządowi oraz wszystkim pracownikom składam życzenia dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizowaniu zamierzeń oraz inspiracji do podejmowania nowych rozwiązań w kierunku stałego rozwoju – mówi starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

„Mirwal” działa przy ul. Mickiewicza 6, gdzie znajdują się farbiarnia, drukarnia i laboratorium. Swój zakład (szwalnię i dziewiarnię) firma ma również w Złoczewie. Główna siedziba tej spółki, wraz z magazynami, znajduje się w Łodzi.

T.O.

1  2

3  5

6  7