^ Powrót na górę

 

 

Cykl studniówek rozpoczęty

Rozmiar tekstu:

studniowka
Pierwsi tegoroczni maturzyści mają już za sobą bale maturalne. Styczniową serię studniówek rozpoczęła młodzież zespołów szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu oraz w Złoczewie.

W sobotę 7 stycznia w sali bankierowej „Grażka” w Złoczewie poloneza zatańczyło 50 uczniów tamtejszego ZSP. W tym samym czasie w Dworku za Lasem we Włyniu bawiło się 150 maturzystów sieradzkiego „Mechanika”. W obu studniówkach wzięli także udział rodzice i grono pedagogiczne.

Obiema placówkami zarządza Powiat Sieradzki, więc i jego przedstawicieli na balach zabraknąć nie mogło. Życzenia dobrej zabawy, a potem udanych egzaminów maturalnych składał młodzieży ZSP w Złoczewie starosta sieradzki Mariusz Bądzior. W Dworku za Lasem Powiat reprezentowała naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego Elżbieta Cieślak.

Najbliższa sobota – 14 stycznia – również minie pod znakiem studniówek szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Bawić się na nich będą uczniowie trzech placówek: II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu (o godz. 19:00 w Dworze Kamionacz), ZSP nr 2 w Sieradzu (o godz. 20:00 w sali bankietowej „Arka” w Smaszkowie) i ZSP w Błaszkach (o godz. 20:00 w sali Villa Fenix w Lubanowie).

Galerie zdjęć:

Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie

Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

T.O.