Otwarte drzwi „Żeromskiego”

Rozmiar tekstu:

lo2
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu zaprasza do siebie na dzień drzwi otwartych. Tym dniem będzie czwartek 25 maja w godzinach od 9:00 do 12:30.

O szczegółach mówi dyrektor II LO Urszula Świniarska: – Zapraszamy przede wszystkim gimnazjalistów, ale oczywiście nie tylko. Mile widziani będą również rodzice chcący poznać naszą ofertę edukacyjną. W dniu drzwi otwartych będzie można m.in. wziąć udział w zajęciach lekcyjnych, uczestniczyć w pokazie doświadczeń w pracowni fizyki, a na małej sali gimnastycznej obejrzeć prezentację dotyczącą II LO. Przewodnikami w poznawaniu szkoły będą nasi uczniowie i nauczyciele.

Przypominamy, że – zgodnie z zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty – rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszy w poniedziałek 22 maja. II LO im. Żeromskiego prowadzić będzie nabór do pięciu oddziałów. Są to klasy: humanistyczna, matematyczno-fizyczna (politechniczna), biologiczno-chemiczna, geograficzno-matematyczna i europejska. W każdej na absolwentów gimnazjów będzie czekać 30 miejsc.

T.O.